اخبار پزشکی
شماره صفحه: 4 از 4
لیزرلیپولیز
لیزر لیپولیز یک پروسه جراحی است که در طی آن چربی نواحی مختلف بدن،برطبق اندام فرد برداشته میشود.اگر شما مایل به انجام این جراحی هستید،لازم است ابتدا اطلاعاتی درباره مزایا و خطرات آن بدانید.در اینجا خلاصه ای از اندیکاسیون ها،درمانهای جایگزین ،آمادگی قبل از عمل ،خطرات و عوارض و مراقبتهای پس از عمل آورده شده است.
خال و سرطان پوست
پوست از 3 لایه تشکیل شده است: اپیدرم، درم و بافت زیر جلد . اپیدرم بالغین از 3 نوع سلول تشکیل شده است: کراتینوسیت ها، ملانوسیت ها وسلولهای لانگرهانس. ملانوسیت ها یک نوع سلول متحرک هستند که در دوران جنینی به لایه اپیدرم و نیز فولیکولهای مو مهاجرت می کنند. علت اصلی تعیین کننده رنگ پوست افراد، فعالیت ملانوسیتها( تعداد و کیفیت رنگدانه ها) است . نه تراکم ملانوسیتها.
جراحی پلک
ماهیچه ها و پوست،با افزایش سن،خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خود را از دست میدهند. در مورد پلکها ، این اتفاق باعث چین و چروک در پلک پایین و افتادگی پلک فوقانی می شود.در این دوران همچنین شل شدن عضللات زیر پوست ، به چربی ها اجازه میدند که شبیه یک بالش تجمع یابند. که باعث می شود این برامدگی به سمت جلو ظاهری شبیه به کیسه پیدا کند.در برخی خانواده ها بطور ارثی ،استعداد پوست اطراف چشم به حالت کیسه،خیلی زیاد است و این موضوع زودتر از تغییرات پوست نواحی دیگر می باشد.
شماره صفحه: 4 از 4